ADANA DEMİRSPOR OSMANLI MAÇINA HAZIR

Okunma zamanı1 Dakika

Bolu kampını tamamlayan Adana Demirspor iki günlük iznin ardından çalışmalara Adana’da başladı. Akşam saatlerinde tesislerde toplanan futbolcular  kısa bir antrenman yaptı. Teknik Sorumlu Cüneyt Dumlupınar nezaretinde gerçekleşen çalışmaya sezonu kapatan kaleci Muhammed katılmazken diğer futbolcular antrenmanda yer aldı. Koronavirüs nedeniyle lige verilen aranın arından kendi evinde Osmanlıspor’u konuk edecek olan mavi lacivertliler hazırlıklarına Adana’da devam edecek.

DUMLUPINAR MEMNUN

Cüneyt Dumlupınar takımdan memnun

Adana Demirspor teknik sorumlusu Cüneyt Dumlupınar antrenman sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Lige günde iki antrenman yaparak hazırlandıklarını belirten Dumlupınar ’’ Futbolcularımın performansından oldukça memnunum. Biz liglerin oynanmasını kesinlikle istiyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şunu da belirtmek istiyorum. Takımların hedeflerinden ve menfaatlerinden daha önce gelen şey insan sağlığıdır. Herkesin bu doğrultuda düşünmesi gerekiyor. Biz Adana Demirspor olarak liglerin oynanmasını bekliyoruz’’dedi.

VOLKAN ŞEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Volkan Şen

Küçük bir sakatlık yaşayan Volkan Şen,yurt dışında tedavi olduktan sonra Adana’ya döndü. Bireysel olarak çalışmalara başlayan başarılı oyuncunun Osmanlıspor karşılaşmasına kavuşması bekleniyor. Bu arada Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, takımın hazır olduğunu ve Osmanlı maçını kazanacaklarını söyledi.

KOSECKİ HIRS KÜPÜ

Jakup Kosecki

Adana Demirspor’un sarı fırtınası yine esmeye Hazırlanıyor. Antrenmanlarda oldukça istekli görünen Kosecki, yeni dönemde daha güçlü döneceğinin sinyalini veriyor. Sağ kanatta Volkan Şen’le dönüşümlü olarak forma giyen sarı fırtına daha uzun süre almak için çok çalışıyor. Kosecki’nin hırslı ve istekli oluşu teknik heyeti de bir hayli sevindiriyor.

Kaynak:haberkronik.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir