Karataş Belediyesi Yeni Araçlarını Tanıttı.

Spread the love

Karataş belediyesi araç filo kapasitesini genişleterek halkın taleplerine en hızlı çözümleri üretme konusunda aldığı yeni araçlarını tanıttı.  

Belediyenin kısıtlı imkânlarına rağmen öz kaynaklar ile tedarik edilen araçlar, aktif olarak halka hizmet vermeye başladı.  

Halkın taleplerinin değerlendirilmesi yönünde ihtiyaç arz eden araçların alımı konusunda açıklama yapan Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; “ Belediyemizin hizmet vermesi için araç ihtiyacımız bulunduğu göz önünde bulundurularak, belediyemize ve halkımızın hizmetine yepyeni araçlar kazandırdık. Yeni araçlarımız ile ilçe halkımızın taleplerinin en hızlı şekilde çözümlenmesi sağlanacağı gibi, çalışmalarımızın da aktif ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılacaktır. Bu araçlar halkımızın aracıdır. Halkımızın talepleri doğrultusunda verilecek hizmetlerin yerine getirilmesi amacı ile belediye öz kaynakları ve girişimlerimiz ile belediyemize 1 adet binek araç, 1 adet platform aracı, 1 adet pikap, 1 adet cenaze nakil aracı, 1 adet çöp kamyonu, 1 adet tır, 2 adet kamyon, 1 adet traktör, 1 adet kepçe ile toplamda 10 aracımızın Karataş Belediyemize ve halkımıza hayırlı olmasını dilerim.” Dedi.  


Spread the love

5 thoughts on “Karataş Belediyesi Yeni Araçlarını Tanıttı.

 1. Greetings from Los angeles! I’m bored at work so I
  decided to browse your website on my iphone during lunch break.
  I really like the knowledge you provide
  here and can’t wait to take a look when I get home.
  I’m amazed at how quick your blog loaded on my phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, wonderful blog!

  Roma Fotbollströjor Barn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir