Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak sessizliğini bozdu ve yola devam açıklamasında bulundu.

Transfer döneminin son gününde yaşanan bazı olaylar neticesinde istifa eden Murat Sancak bi süre dinlenmeye geçmişti ve Adana’dan ayrılmıştı. Geçtiğimiz hafta Adana’ya geri dönen ve yaptığı açıklamada bi kaç görüşme yapacağını sonrasında da taraftara bilgi vereceğini açıklayan Sancak beklenen açıklamayı yaptı.

Adana Demirspor kulübü resmî Twitter hesabından yayımlanan Murat Sancak imzalı açıklama da şu ifadeler yer aldı,

“Çok sevgili Adana Demirspor taraftarları Başkanlığı bıraktığımı açıkladıktan sonra 4-5 gün sosyal medyadan uzak zaman geçirdim ve gördüm ki insan huzurlu olabiliyormuş. Kendimle baş başa kaldığımda 2.5 yılın muhasebesini yaptım. İyisiyle kötüsüyle kah coşku duyduğumuz kah üzüldüğümüz dönemler oldu. Aslında asıl güzel olan camia olarak bir bütün oluşumuzdu” ifadelerine yer verdi.

Sancak son günlerde yaşanan olayların derinden kendini üzdüğünü ve son gün ailemle beraberken gecemi gündüzüme katıp ailemi, arkadaşlarımı ihmal etmeme rağmen memnun edemiyorsam durmanın bir anlamı yok dedim açıklamasını yaptı.

Resim

Sancak açıklamasının sonunda,

“Şu geçen zamanda tekrar net gördüm ki çalışanıyla, taraftarıyla, yönetimiyle futbolcusuyla ve sempati duyanlarımızla çok büyük bir camiayız. Bu nedenle ADS’yi kurumsallaştırmak geleceğe sağlam adımlarla götürmek ve gelecekte kendi ayakları üzerinde yaşatmak. Ayrıca bu kulüp üzerinde menfaat sağlamayı bekleyen emelleri olanların hayallerini sonlandırmak için Daha güçlü daha bilinçli daha yüksek sesle durmak yok yola devam. Allah yar ve yardımcımız olsun” açıklamalarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir